Okulistyka Nowe Horyzonty (2023)

Dwa dni i ponad 500 uczestników z całego świata prezentujących wystąpienia na tematy najważniejsze dla przyszłości okulistyki!

W dniach 19-20 maja 2023 r. w Łodzi odbyła się zorganizowana przez Gabinet Okulistyka Nawroccy oraz Klinika Okulistyczna Jasne Błonia, IV edycja Sympozjum Siatkówkowo-Jaskrowego „Okulistyka Nowe Horyzonty”.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tematy konferencji były bardzo zróżnicowane, do udziału w naszym spotkaniu naukowym zaprosiliśmy wybitnych specjalistów z Polski i zagranicy. Zaprezentowane zostały nowości w postępowaniu diagnostycznym i terapeutycznym. Zależało nam na przekazaniu najbardziej aktualnej wiedzy oraz na praktycznym podejściu do omawianych zagadnień w przyjaznej interaktywnej formule – mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Na zakończenie obrad nie zabrakło Sesji o najnowszych odkryciach okulistyki.

Dziękujemy Prelegentom, Uczestnikom, Wystawcom, Sponsorom oraz naszym Patronom, że byliście z nami i stworzyliście tak wyjątkową atmosferę tego spotkania naukowego.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia!

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej:

 

fot. Paweł Lega