000 wpis

000 wpis

Terminy wizyt prosimy ustalać telefonicznie: 792 330 254, 512 004 363, 42 636 82 82. Sekretariat gabinetu jest czynny codziennie w godz. 9.00-17.00. W trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo stosujemy procedury ochronne o najwyższym standardzie.

W każdym pomieszczeniu w gabinecie zainstalowane są certyfikowane urządzenia, które skutecznie oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń, bakterii i wirusów a szczególnie z mikroorganizmów przenoszonych drogą kropelkową, takich jak SARS-CoV-2.

ZOBACZ CERTYFIKATY PL DE

 • 1. W celu ochrony naszych pracowników oraz pacjentów rejestracja została oddzielona od poczekalni szybą.
 • 2. Do odwołania nie przyjmujemy pacjentów: w kwarantannie, pod nadzorem epidemiologicznym, którzy mieli kontakt z osobami zarażonymi koronawirusem, kaszlących, z gorączką, z zaburzeniami węchu i smaku, z zapaleniem spojówek, z wysypką.
 • 3. Wizyty umawiane są tylko telefonicznie. Prosimy nie przychodzić do gabinetu w celu osobistego umówienia wizyty.
 • 4. Prosimy, aby pacjenci przyjeżdżali dokładnie na wyznaczoną godzinę.
 • 5. Bardzo prosimy, by pacjenci do gabinetu wchodzili bez osób towarzyszących (jeśli pozwala na to stan zdrowia pacjenta).
 • 6. Ważne, żeby pacjent poczekał na wezwanie i pomiar temperatury w przedsionku (w przedsionku może przebywać tylko jeden pacjent!). Jeżeli temperatura jest prawidłowa, pacjent może wejść do gabinetu. Pacjentki prosimy, żeby na wizytę przychodziły bez makijażu, ponieważ podkład lub puder mogą zaburzać odczyty pomiaru temperatury.
 • 7. Zgodnie z zarządzeniem obowiązującym od 1 kwietnia 2020 roku, wchodząc do gabinetu, pacjent musi mieć założone rękawiczki (zapewniamy je naszym pacjentom). Przygotowaliśmy dla Państwa również płyn do dezynfekcji rąk. Należy zdezynfekować ręce przed założeniem rękawiczek dostępnych w gabinecie. Jeśli maja Państwo własne rękawiczki — należy dezynfekować ręce (ubrane w rękawiczki) — natychmiast po wejściu do gabinetu.
 • 8. Wszyscy przebywający w gabinecie, zarówno personel, jak i pacjenci, muszą mieć założone maseczki, ponieważ każda osoba może być bezobjawowym nosicielem wirusa. Nasi pracownicy noszą maseczki FFP3. Personel zmienia i dezynfekuje maseczki co 2 godziny.

Uwaga! Pacjenci, którzy nie mają swoich maseczek, otrzymają maseczki chirurgiczne.

 • 9. Prosimy, aby pacjenci nie zbliżali się do personelu na odległość mniejszą niż 2 m, oczywiście poza niezbędnym badaniem lekarskim lub pielęgniarskim.
 • 10. Prosimy, aby pacjenci zachowali bezpieczną odległość również między sobą.
 • 10. Prosimy, aby pacjenci zachowali bezpieczną odległość również między sobą. 11. We wszystkich sprawach jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów: 42 636 82 82, 512 004 363

Z poważaniem,
Zespół Gabinetu N&M

Uprzejmie informujemy, iż niezwłocznie, po zakończonym okresie związanym z zagrożeniem koronawirusem, uruchomimy dla Państwa dodatkowe dni wizyt i będziemy do Państwa dyspozycji.

(Foto: Tymoteusz Lekler)